Za nami 1 dzień marca, a to nie może oznaczać nic innego, jak rozpoczęcie najbardziej wyjątkowego miesiąca w roku - i to wcale nie za sprawą zbliżania się kalendarzowej wiosny...

Już 21 marca CANAL+ będzie obchodzić swoje symboliczne 25 URODZINY, które tradycyjnie celebrować będziemy cały miesiąc! Świętowanie natomiast musi oznaczać prezenty, a prezenty w CANAL+ to nic innego jak wyjątkowe promocje i rabaty!

Z okazji urodzin CANAL+
WSZYSTKIE PAKIETY TV 25 % TANIEJ
DO KOŃCA ROKU


Nadszedł grudzień, a to oznacza, że wielkimi krokami zbliża się najgorętszy okres w całym roku – czas przedświątecznych przygotowań! Na witrynach sklepów, przygotowujących się na gorączkę świątecznych zakupów dominują bożonarodzeniowe akcenty, ulice przyozdobiły kolorowe iluminacje, a ulotki CANAL+ zapełnią się nowymi, wyjątkowymi promocjami, czekającymi na każdego, kto zdecyduje się zostać naszym Abonentem.

W tym roku CANAL+ połączyło siły z graczem, którego nikomu nie trzeba przedstawiać i stworzyło oferty, jakich jeszcze nie było!


O SERIALU

"Żmijowisko" to oryginalna produkcja CANAL+ na podstawie popularnej książki Wojciecha Chmielarza. To współczesny konflikt pokoleń z tragedią w tle. Ile człowiek jest w stanie zrobić dla swoich dzieci i jak wiele może to kosztować.

Dla stałych abonentów


Netflix będzie dostępny na Platformie Canal+

Netflix będzie dostępny na Platformie Canal+. „Najlepsza i najpełniejsza oferta na polskim rynku”

Od 15 października br. dla abonentów Canal+ we Francji udostępniony zostanie serwis Netflix. Podobna oferta wkrótce ma się pojawić w naszym kraju. - Będziemy mogli stworzyć najlepszą i najpełniejszą ofertę na polskim rynku, w tym unikalną ofertę dostępu do treści w 4K - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Edyta Sadowska, prezes i dyrektor generalny Platformy Canal+.

NBA NA 2 SEZONY

"Żmijowisko" - nowy serial reżysera „Belfra” tej jesieni w CANAL+!