Za nami 1 dzień marca, a to nie może oznaczać nic innego, jak rozpoczęcie najbardziej wyjątkowego miesiąca w roku - i to wcale nie za sprawą zbliżania się kalendarzowej wiosny...

Już 21 marca CANAL+ będzie obchodzić swoje symboliczne 25 URODZINY, które tradycyjnie celebrować będziemy cały miesiąc! Świętowanie natomiast musi oznaczać prezenty, a prezenty w CANAL+ to nic innego jak wyjątkowe promocje i rabaty!

Z okazji urodzin CANAL+
WSZYSTKIE PAKIETY TV 25 % TANIEJ
DO KOŃCA ROKU

Nadszedł grudzień, a to oznacza, że wielkimi krokami zbliża się najgorętszy okres w całym roku – czas przedświątecznych przygotowań! Na witrynach sklepów, przygotowujących się na gorączkę świątecznych zakupów dominują bożonarodzeniowe akcenty, ulice przyozdobiły kolorowe iluminacje, a ulotki CANAL+ zapełnią się nowymi, wyjątkowymi promocjami, czekającymi na każdego, kto zdecyduje się zostać naszym Abonentem.

W tym roku CANAL+ połączyło siły z graczem, którego nikomu nie trzeba przedstawiać i stworzyło oferty, jakich jeszcze nie było!


O SERIALU

"Żmijowisko" to oryginalna produkcja CANAL+ na podstawie popularnej książki Wojciecha Chmielarza. To współczesny konflikt pokoleń z tragedią w tle. Ile człowiek jest w stanie zrobić dla swoich dzieci i jak wiele może to kosztować.

Dla stałych abonentów 

Przedłuż umowę z Canal+ i odbierz Smart TV SONY

W ramach nowej oferty abonenci Platformy CANAL+ przedłużający umowy mogą skorzystać z możliwości zakupu telewizora 4K HDR marki SONY w ratach 0% (RRSO* 0%). Promocją są objęte dwa modele telewizorów - XG80 oraz XG85 w trzech rozmiarach: 55, 65 i 75 cali.

Pakiety telewizyjne objęte promocją umożliwią dostęp do świata filmu i sportu dzięki dostępowi do pełnej oferty kanałów CANAL+, w tym darmowego dostępu do kanału CANAL+ 4K Ultra HD, na którym w najwyższej jakości obrazu transmitowane są m.in. mecze PKO Ekstraklasy, Premier League, LaLigi i Bundesligi oraz filmowe hity prosto z kina, seriale i produkcje własne CANAL+.

Do odbioru treści w 4K wymagany jest dekoder 4K UltraBOX+, oferowany również w promocyjnej cenie w tej samej ofercie z telewizorem. Dzięki dekoderowi 4K abonenci mogą doświadczyć prawdziwego 4K i 4K HDR nie tylko w programach TV na żywo, ale dodatkowo w kolekcjach 4K VOD oferowanych przez Platformę CANAL+.

Wybrane telewizory Sony BRAVIA, poza jakością 4K HDR, oferują szereg nowoczesnych technologii, jak Triluminos Display, pozwalający odkrywać żywsze, bardziej realistyczne i wierniejsze odwzorowanie barw i cieni oraz platformę Android TV, dostarczającą rozrywkę dzięki serwisom Netflix, HBO GO, Amazon Prime czy YouTube. Dodatkowo wsparcie do wyszukiwania głosowego w języku polskim usprawnia komunikację z telewizorem i sprawia, że korzystanie staje się jeszcze prostsze.

Model XG85 oferuje ponadto procesor 4K HDR X1 przetwarzający sygnał źródłowy tak, aby wydobyć z niego większą głębię, wyraźniejsze tekstury i bardziej naturalne kolory. Każdy seans filmowy będzie bardziej emocjonalny dzięki systemowi głośników Acoustic Multi-Audio. Obraz i dźwięk ze sobą współgrają, a oglądanie staje się bardziej fascynujące.

Promocja trwa do 31.12.2019 lub do wyczerpania zapasów i obowiązuje przy umowach zawieranych na 24 miesiące. Warunkiem zawarcia umowy w promocji z telewizorem 4K jest pozytywne przejście procesu weryfikacji zdolności kredytowej online prowadzonej przez bank Credit Agricole.

Szczegóły oferty w salonie


Netflix będzie dostępny na Platformie Canal+

Netflix będzie dostępny na Platformie Canal+. „Najlepsza i najpełniejsza oferta na polskim rynku”

Od 15 października br. dla abonentów Canal+ we Francji udostępniony zostanie serwis Netflix. Podobna oferta wkrótce ma się pojawić w naszym kraju. - Będziemy mogli stworzyć najlepszą i najpełniejszą ofertę na polskim rynku, w tym unikalną ofertę dostępu do treści w 4K - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Edyta Sadowska, prezes i dyrektor generalny Platformy Canal+.


NBA NA 2 SEZONY

Platforma CANAL+ przedłużyła wyłączne prawa telewizyjne do rozgrywek zawodowej ligi koszykówki NBA na najbliższe dwa sezony

"Żmijowisko" - nowy serial reżysera „Belfra” tej jesieni w CANAL+!