Promocje

Święta Wielkanocne w CANAL+

Już za kilka dni obchodzić będziemy Wielkanoc. Rozpoczął się tydzień gorączkowych przygotowań! Już niedługo w naszych domach zagości zapach tradycyjnych ciast, a kosz wielkanocny zapełni się zdobionymi jajkami, których malowanie stało się jednym z bezsprzecznych symboli Wielkanocy.
I jak co roku z okazji zbliżających się świąt, CANAL+ przygotowało dla swoich Klientów specjalną ofertę.
Tylko w dniach 04.04. – 12.04.2023 roku każdy Klient, który odwiedzi Punkt Sprzedaży CANAL+ i podpisze umowę na okres 24 miesięcy, otrzyma poniższe benefity:
 Aktywacja dekodera 4K – 0 zł!
 Aktywacja dekoderów w usłudze Multiroom – 0 zł!
 Aktywacja karty SIM – 0 zł!

Jeszcze więcej sportu

Klienci, którzy teraz zdecydują się na zakup oferty sportowej w CANAL+, będą mogli wybierać spośród następujących ofert:

Pakiet Viaplay Medium z ofertą serialowo-filmową, transmisjami wszystkich meczów Premier League, Bundesligi, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji Europy UEFA oraz wybranych walk KSW.
Pakiet Viaplay Total - oprócz treści dostępnych w pakiecie Medium dodatkowo transmisje Formuły 1 oraz wszystkie walki z karty walk KSW.

Co istotne, pakiet Viaplay Medium w CANAL+ różni się od tego kupowanego bezpośrednio w Viaplay - tylko u nas otrzymasz dostęp do wszystkich meczów Premier League dla abonentów CANAL+ w ramach tego pakietu. Pakiet Medium zamawiany bezpośrednio w Viaplay nie zawiera transmisji Premier League.

Ceny pakietów sportowych CANAL+ z Viaplay Medium od 1 marca:

Entry+ Sport - 75 zł miesięcznie
Relax+ Sport - 95 zł miesięcznie
Extra+ Sport - 125 zł miesięcznie

Ponadto w pakiecie znajdziesz dostęp do PKO BP Ekstraklasy, LaLiga, Ligue 1, NBA, PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej, turniejów tenisowych cyklu WTA Tour oraz bibliotekę najlepszych filmów i seriali na naszych kanałach tematycznych.

Zamów już dziś i ciesz się najlepszym sportem w CANAL+. Zapraszamy do salonu lub zadzwoń: 514766164.

KUP TELEWIZJĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU
DOSTAWA KURIEREM, ZAMÓW PRZEZ TELEFON!

ZADZWOŃ LUB ZAMÓW ROZMOWĘ, A NASI KONSULTANCI ODDZWONIĄ DO CIEBIE I USTALĄ WARUNKI UMOWY.

Skontaktuj się z nami

 
Adres

C.H ASTRA SALON CANAL+

ul.Horbaczewskiego 4-6

 
Adres e-mail
 
Nr telefonu